6.9.2019

Plánované akce pro letošní sezónu 2019-20

Termíny akcí Turnovské děti se zúčastní : 6.-8.3.2020 na Batizado (páskování) v Mladé Boleslavi 8.-9.5.2020 jsou dětské závody v Olomouci

Read More
Capoeira v Turnově 2019
4.6.2019

Capoeira v Turnově 2019

Srdečně zveme všechny příznivce Capoeiry na 1.SEMINÁŘ v Turnově. Rozpis tréninků: TJ Sokol, Skálova 540, Turnov 51101 Pátek   18:00 - 19:00 - Děti               19:00 - 20:30 - Dospělí Sobota   10:00 - 11:00...

Read More
Školní jarmark 2019 “ ŽÍŽKOVKA“
20.5.2019

Školní jarmark 2019 “ ŽÍŽKOVKA“

Na školním jarmarku 2019 v ZŠ "Žižkovka" nemohla scházet Vem Camará Capoeira Turnov. Vystoupení se povedlo a snad se to i líbilo 🙂

Read More

Plánované akce

Červen 2024

Po Út St Čt So Ne
1
  • Seminář Tatabánya - Mestre Paçoca
2
  • Seminář Tatabánya - Mestre Paçoca
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
  • Batizado Mladá Boleslav
22
  • Batizado Mladá Boleslav
23
  • Batizado Mladá Boleslav
24
25
26
27
28
29
30

Vem Camará Capoeira Turnov

Myšlenka založit klub Vem Camará Capoeira Turnov vznikla v listopadu 2017. Na jaře následujícího roku jsme založili spolek Vem Camará Capoeira Turnov, z.s. a od té doby se pilně věnujeme tréninkům dětí i dospělých.
Cílem klubu je rozvíjet capoeiru ve zdejším regionu, seznamovat širokou veřejnost s tímto sportem a vytvářet kvalitní, příjemné podmínky pro všechny cvičící.

Naše úspěchy

Liberec Open 2021

  • Kategorie C
    • Dan Muller – 7. místo
  • Kategorie B
    • Dominika Havlíčková – 4. místo
    • Anna Mullerová – 14.  místo
  • Kategorie A
    • David Raušer – 5. místo
    • Lili Horáková – 12. místo
  • Junioři
    • Carla Brito – 3. místo
    • Marie Konopková – 9. místo
    • Eliška Trakalová – 20. místo
  • Trenéři
    • Filip Lankaš 6. místo

Mistrovství české republiky dětí a dospělých v Capoeiře 2022

  • Kategorie Junioři
    • Carla Brito – 3. místo
  • Kategorie B
    • Dominika Havlíčková – 4. místo
  • Kategorie A 
    • David Raušer 5. místo

X. Mistrovství Evropy Vem Camará Capoeira

  • Kategorie Junioři
    • Marie Konopková – 2. místo
    • Ladislav Hajdu – 9. místo
    • Václav Kasík – 11. místo
    • Richard Kasík – 18. místo
    • Lilian Horáková – 20. místo
  • Kategorie C Ženy
    • Carla Brito – 3. místo
  • Kategorie C Muži
    • Zdenko Hajdu – 9. místo
  • Kategorie A+B Ženy
    • Eliška Lankašová Hancová – 6. místo
  • Kategorie A Muži
    • Filip Lankaš – 5. místo

Naši partneři