Liberec Open 2021

24.-26.9.2022 jsme se zúčastnili závodů v Liberci. V kategorii C soutěžil Daník Muller a umístil se na krásném 7. místě.

V kategorii B získala Anička Mullerová 14 místo a Domča Havlíčková se probojovala až do finále, odkud si odnesla pomyslnou bramborovou medaili!

V kategorii A, kde byla obrovská konkurence se probojovala Lili Horáková do semifinále a odnesla si 12 místo. Krásný výkon v této kategorii předvedl David Raušer, který skončil těsně před finálovou hranici na 5. místě!

Kategorie Juniorů byla plná prvotřídních borců a naše turnovské holky bojovaly jako lvice. Eliška Trakalová získala 20. místo, Maruška Konopková předvedla luxusní soutěžní výkon, dostala se do semifinále a odnesla si 9.místo. Carla Brito doslova vybojovala 3. místo a krásnou bronzovou medaili!

Trenér turnovského klubu Filip Lankaš získal krásné 6. místo v trenérské kategorii.

Píle, odvaha a přátelství je to, co definuje náš klub. Děkuji rodičům za to že, podporují své (naše:) děti v tom co milujeme!

Děkujeme libereckému klubu za výbornou organizaci, nejen závodů, ale také zábavy a v neposlední řadě za spolupráci s projektem Prostě dýchej, je velmi inspirativní vidět, že lze pomáhat tím, co nás všechny baví!